Destek Önceki etiketlerden ara veya yeni yaz


e recete sistemini kullanamıyoruz.
Tamamlandı | Herkes görebilir

MEHMET İMER - Tarih: 12.09.2018 09:15


noxisg üzerinden reçeteyi yavaşta olsa düzenliyoruz. gönderme aşaması geldiğinde gönderme işlemi başarısız diyor ve aşağıdaki hatayı veriyor. acil çözüm lazım. Medula Sistemi'nden kaynaklı bir sorun oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin veya reçeteyi elle düzenleyin. Sonuç Kodu: 9999 Sonuç Mesajı: İmzalanan orijinal dosya doğru bir XML dosyası değildir : Öndeyişte içeriğe izin verilmez.


Gelen Yanıtlar


Merhabalar, destek ekibimiz tarafından talebinizin çözüldüğü bildirilmiştir. E-imza yazılımınızın güncel olmamasından kaynaklanan hata, yazılım güncellemesi yapmanızı takiben düzelmiştir. Bu doğrultuda etiketinizi kapatıyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Nox Webmaster tarafından, 17.09.2018 10:08 tarihinde yanıtlandı.

Mehmet Bey merhabalar, sistemsel olarak herhangi bir sorun bulunmamakta, sistem üzerinden şu anda da reçete yazılmaya devam ediyor. Bahsettiğiniz hata genelde iki nedenden dolayı gelebilir, birincisi doktor bilgilerinde eksiklikler olabilir(sertifika no, diploma no, TC kimlik no), ikinci olarak da hasta bilgilerinde bir hata olabilir(hasta TC kimlik no, hastanın çalıştığı şehrin(yani projenin bulunduğu şehrin) adı seçilmemiş veya yanlış seçilmiş olabilir. Lütfen bu bilgileri kontrol ettikten sonra tekrar deneyiniz. Sorununuzun devam etmesi durumunda lütfen yine bizimle temasa geçiniz.
Nox Webmaster tarafından, 12.09.2018 09:20 tarihinde yanıtlandı.

Destek almak için giriş yap